Proč jsme vstoupili na český trh?

Málo kdo ví, že ještě zhruba před 10 lety trh s energiemi v ČR v podstatě vůbec neexistoval. Na trhu byli pouze tři distributoři na plyn (RWE – dnes Innogy, Pražská Plynárenská, EON) a tři na elektřinu (ČEZ, EON, Pražská Energetika). Tito distributoři byli také současně výhradními dodavateli na daném území. Zákazník si tedy nemohl vybrat. V letech 2004 - 2008 se však tento stav změnil. Proběhla liberalizace a na trh tak mohli vstoupit alternativní dodavatelé (dnes největší Bohemia Energy, Centropol, MND). A tak se také stalo. Bohužel s touto možností na trh vrhli také společnosti a prodejci, jejichž přístup k lidem nebyl zrovna pro klientský, a tak na tom získali především tito obchodníci, méně však koncový zákazník.

A zde je odpověď, proč jsme vstoupili na trh my. Ryze český dodavatel plynu a elektřiny, kterého založili kluci s několikaletými zkušenostmi v obchodu a energetice, za podpory zkušeného investora. Kluci, kteří se rozhodli, že trh s energiemi srovnají, jak si tak významné obchodní prostředí zaslouží, a zákazníkům přinesou nejen úsporu, ale také skutečný lidský přístup tak, aby to nebyl další dodavatel, který se buduje proto, aby za pár let prodal získaná odběrná místa většímu hráči na trhu a trh opustil, ale proto, aby tu takový dodavatel pro Čechy od Čechů byl několik desítek, třeba i stovek let.

Většina našich zákazníků uspoří 10% až 30%, tedy 1 až 2 měsíční zálohy. Zajímá Vás, kolik můžete ušetřit na svých spotřebách za plyn a elektřinu právě Vy? Zanechte nám vzkaz a naši zkušení profesionálové se s Vámi spojí, poskytnou Vám všechny potřebné informace, aniž byste museli utrácet jedinou korunu a kamkoli chodit.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Energie pro Tebe a.s.

 

Připojte se
facebook

© 2017 Energie pro Tebe | Všechna práva vyhrazena
    Informace pro akcionáře | Podmínky užití

logo