Kariéra

Super vrcholový manager


Hledáme osobnosti, kteří jsou ochotni a schopni minimálně 3 roky intenzivně pracovat na budování obchodních týmů a brandu značky (pondělí až pátek 12 hodin denně). Sdílení know-how samozřejmostí. Odměny po 3 měsíční zkušební době 100.000,- Kč. Managerské benefity, akciový program. Přímo podřízení pouze řediteli společnosti / spolumajiteli. Pouze pro profesionály.

Superobchodník s češtinou v zahraničí

Otevíráme neobvyklou pozici pro obchodníky, kteří chtějí využívat český jazyk, při tom cestovat napříč Evropou, vydělávat tak nadstandardní prostředky a navíc se v dané lokalitě učit jazyky (angličtina, italština, španělština, francouzština, němčina,...). Spolupráce minimálně na 3 roky. V prvním roce procházíte intenzivním školením a cestujete / pracujete napříč ČR, v následujícím roce žijete ve 4 různých destinacích a po 2. roce si můžete vybrat, v jaké zemi chcete působit dlouhodobě. Součástí spolupráce je i akciový program. 

Supermanager hrdinů na call centru

Hledáme supermanagera, který povede náš tým hrdinů na call centru tak, aby všichni společně pomáhali maximálnímu počtu zákazníků před děsivými cenami za plyn a elektřinu. Na správnou cestu Ti pomůžeme a poskytneme Ti také zázemí silné stabilní společnosti včetně možnosti osobnostního i karierního růstu a účast na akciovém programu.

Superhrdina v call centru

Do našeho obchodního týmu hledáme superobchoníky, aby nám pomohli chránit běžné občany před děsivými cenami plynu a elektřiny. Zvláštní schopnosti nepotřebuješ, protože my Ti know-how předáme. Co ale potřebuješ, je chuť pomáhat a sílu překonávat strach i překážky.

Supermanager hrdinů v terénu

Hledáme supermanagera specialistů na energetiku přímo v terénu. Tedy takového, který jim ukáže, jak se to správně dělá, následně je bude řídit, koordinovat a motivovat tak, aby jejich práce byla dlouhodobě prospěšná všem zúčastněným stranám (zákazníkům / obchodníkům / společnosti). Vše, co k práci potřebuješ, Ti poskytneme - jediné, co opravdu musíš mít, je správný přístup! My Ti za to poskytneme i možnost získat akcie naší společnosti.

Superhrdina v terénu

Přidej se mezi zkušené obchodníky, kteří pomáhají zákazníkům před s děsivými cenami za plyn a elektřinu. Poskyteme Ti vše, co takový hrdina potřebuje. Ty musíš mít jen jasně srovnáno, co od života chceš a co mu musíš sám obětovat!

Gastrospecialista v energetice

Na pozici gastrospecialisty v energetice hledáme vyzrálou osobnost se základními zkušenostmi v gastronomii a přehledem v energetice, aby nám pomohl přenést naše klientsky příznivé vize na potenciální zákazníky z gastro segmentu a pomohl tak majitelům provozoven ušetřit na nákladech - navýšil jim zisk, a tak naší společnosti ještě pozvedl dobré jméno značky.

Superasistent/ka

Jako mnoho superhrdinů i Ti naši potřebují svojí pravou ruku, která si dokáže poradit za různorodých okolností a udrží pozitivní náladu v každé situaci, aby konečný výsledek byl excelentní. Můžeš tahle osobnost být právě Ty? Pak pošli své CV - rádi Tě poznáme.

  

Svůj životopis s motivačním dopisem pošli přes Kontaktní formulář

 

 

Připojte se
facebook

© 2017 Energie pro Tebe | Všechna práva vyhrazena
    Informace pro akcionáře | Podmínky užití

logo