Jak pracujeme

Naše zákazníky do ničeho netlačíme, naopak. Pro zákazníky poskytujeme ZDARMA nezávislou konzultaci jejich aktuálního stavu. To znamená, že buď od nich přijmeme ke zpracování kopie jejich ročních vyúčtování, smlouvy a dodatky ke smlouvám a následně je informujeme emailem a telefonicky o jejich stavu, nebo s nimi tyto dokumenty projdeme po telefonu na naše náklady a výsledek jim sdělíme okamžitě.

Navštivte náš kontaktní formulář, zapište do něj své kontaktní údaje, formulář odešlete a vyčkejte, až se Vám ozve náš specializovaný operátor. Pro zrychlení celého procesu ke kontaktnímu formuláři před odesláním rovnou přiložte kopii Vašeho ročního vyúčtování, smlouvy, případně dodatky, abychom pro Vás mohli připravit relevantní nabídku.

Jakmile odsouhlasíte nabídku, kterou pro Vás připravíme, zašleme Vám smlouvy na Vámi zvolenou adresu poštou, nebo kurýrem. Od Vás je třeba pouze podepsat všechny dokumenty, předat zpět kurýrovi (nebo odeslat poštou) a pak už se o nic starat nemusíte. O celý proces přechodu k nám se postaráme my.

 

Připojte se
facebook

© 2017 Energie pro Tebe | Všechna práva vyhrazena
    Informace pro akcionáře | Podmínky užití

logo