Vyhráli jsme první výběrové řízení!

Jsme rádi, že můžeme oznámit radostnou zprávu. Vyhráli jsme výběrové řízení na snížení cen plynu u zákazníků společnosti Fér energie s.r.o. s velmi příznivou cenou pro zákazníky - a to 730,- Kč bez DPH (tedy 833,- Kč s DPH) u Fér energie s.r.o.

Zákazníci Fér energie s.r.o., kterých se toto výběrové řízení týká, budou kontaktování naším specialistou, aby s nimi provedl verifikace smluv (ověření správnosti údajů) a potřebné nastavení dle jejich požadavků.

Všichni zákazníci mají pochopitelně možnost, převést k nám i elektřinu, aby měli vše pod jednou střechou.

Věříme, že zákazníkům udělá radost, že se stanou součástí společnosti, kterou tvoří výhradně skupina českých mladíků s cílem, přinést na trh brand, který si zákazníci zamilují.

Vážíme si toho, že jsme mohli být součástí výběrového řízení Fér energie s.r.o., protože se nám líbí, že tato společnost zákazníkům garantuje úsporu (v podmínkách společnosti mají zavedenou doložku, že zákazník může od smlouvy odstoupit, pokud vysoutěžená cena není nižší než ta, se kterou se zákazník do výběrového řízení hlásil), což zákazníka chrání po celou dobu trvání výběrového řízení.

Jsme si vědomi, že na cestě k přepojení zákazníků mohou nastat různé komplikace, a proto případy, které budou vyžadovat individuální přístup, bude následně řešit osobně náš výkonný ředitel Patrik Marafko. Proč, ptáte se? Protože nám záleží na tom, aby již na počátku našeho fungování zákazníci pocítili náš nadstandardní přístup a to, že nám na zákazníkům opravdu záleží.

Jestliže máte jakékoliv dotazy k této skutečnosti, můžete se obracet na email PatrikMarafko@EnergieproTebe.cz, případně na linku 775 035 794, kterou až do odvolání bude spravovat právě Patrik Marafko.

Upozorňujeme, že tato linka není bezplatná, ale jedná se o běžné mobilní číslo. Proto doporučujeme zaslat email, SMS, anebo i lidsky "prozvonit". Zákazník bude obratem kontaktován v nejbližším možném termínu tak, aby zbytečně neutratil ani korunku ze své peněženky :)

Krásný den všem!

Připojte se
facebook

© 2017 Energie pro Tebe | Všechna práva vyhrazena
    Informace pro akcionáře | Podmínky užití

logo