One Energy končí!

Dnes společnost One Energy Česká republika, a.s. oznámila, že k dnešnímu dni ukončuje své působení na energetickém trhu České republiky.

Tato skutečnost se dotýká celkem 15.057 zákazníků, kteří odebírali od tohoto dodavatele elektřinu, a  8.326 odběratelů plynu.

Tito zákazníci se nemusí obávat toho, že na odběrném místě přestanou z ničeho nic svítit, nebo topit. Automaticky budou převedeni pod dodavatele poslední instance (distributora), kde jim budou účtovány standardní ceníky. Pro většinu těchto zákazníků to tím pádem znamená výrazné zdražení energií. Pokud jste mezi těmito zákazníky, máte nyní 6 měsíců na to, abyste si vybrali dodavatele nového.

Protože si naše společnost staví na individuálním přístupu, rozhodli jsme se, že všem zákazníkům, kteří se do této situace dostali, poskytneme kompletní bezplatný servis převodu pod naši společnost. Nabízíme také zvýhodněnou smlouvu na plyn s platností 3 let a garancí ceny po celé 3 roky, kdy cena je stanovena na 730,- Kč bez DPH za MWh a se zvýhodněným měsíčním poplatkem na 49,- Kč bez DPH. Smlouvu na elektřinu naopak těmto zákazníkům poskytujeme na dobu neurčitou s cenou za MWh 1.199,- Kč bez DPH a také se zvýhodněným měsíčním poplatkem 49,- Kč bez DPH.

Pro získání více informací, zasílejte své dotazy prostřednictvím kontaktního formuláře zde.

Připojte se
facebook

© 2017 Energie pro Tebe | Všechna práva vyhrazena
    Informace pro akcionáře | Podmínky užití

logo